חברת הובלות אמינה – יש דבר כזה?

חברת הובלות
5/5 - (1 vote)

תחום הובלות דירות במדינת ישראל, הינו תחום פרוץ לחלוטין שאיננו נמצא בפיקוח של איש, ובאופן מעשי כמעט כל אדם עם רכב מספיק גדול יכול להציע את שירותיו. כך נוצר מצב בו רשת האינטרנט עמוסה בסיפורים אודות מובילים המבקשים כסף נוסף בעבור ההובלה, מכיוון ש"יש יותר ארגזים ממה שסיכמנו" או "לא אמרת לי שהבית החדש שלך כל כך רחוק".
אך אל חשש, הכנו בעבורכם את המדריך האולטימטיבי למציאת חברת הובלות מקצועית, אמינה ואפילו אדיבה, וזאת בכדי שיום ההובלה שלכם יסתיים בצורה החלקה ביותר שיש. המידע הנ"ל נכון גם לגבי מציאת חברת שילוח בינלאומי.

איך בוחרים חברת הובלות?

 

בשתי מילים: המלצות והתרשמות.
בהרחבה נספר כי שיחת הטלפון הראשונית לחברת הובלות כזאת או אחרת, חייבת להתבצע רק לאחר שקיבלת המלצות חמות על השירות והמקצועיות של החברה. מקור ההמלצה יכול להיות מחבר או בן משפחה, אך אל תפסלו גם פורומים שונים הממליצים (או קוטלים) בעלי עסקים שונים, אם כי במקרה זה נדרש לסנן את ההמלצות האובייקטיביות מאלו הממומנות.
לאחר שהתקשרתם לחברה, נסו להתרשם באמצעות שיחת הטלפון על רצינות החברה. האם הגעתם למשרד בו ענה לכם נציג אדיב או מקצועי או שמא הגעתם ישירות אל המוביל והוא מעניק לכם הצעת מחיר תוך כדי עבודה? נסו לבקש את מספר הטלפון של אחד הלקוחות האחרונים שלהם, כך תוכלו לשמוע ממקור ראשון ובלתי תלוי אודות החברה, במקרה זה גמגומים של בעל החברה יתקבלו בחשדנות רבה.

מחיר הובלות דירות

 

באופן טבעי, תמחור ההובלה משתנה בהתאם למרחקים בין שתי הדירות, כמות החפצים אותם נדרש להעביר והמורכבות שבהעברתם. לכן, לא תוכלו לעולם לקבל את אותה הצעת מחיר אותה קיבל חברכם הטוב, ועליכם להשוות את הצעות המחיר אותם קיבלתם ביחס לעצמכם ולא לחברים.

חשוב מאד לא להתפתות אחר המחיר הנמוך ביותר, בייחוד אם הוא בהפרש גדול מאד מהשאר, ייתכן כי במהלך ההובלה תתבקשו להוסיף תשלומים נוספים בתירוצים שונים. נסו לבחור בחברה שאהבתם והצעת המחיר שלה נמצאת עדיין בתחום הסביר.

חברת הובלות אמינה, אדיבה ואיכותית

תנו לשלושת האלפים להוביל אתכם, בחרו בחברה המעניקה ללקוחותיה שירות אדיב, חפשו המלצות אחר אדיבות המובילים ובעל העסק, ובקשו להיפגש עם לקוחות של החברה בכדי לברר פרטים אודות איכות העבודה.
שיהיה מעבר קל ובטוח!

 

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן