עוברים דירה? זאת ההזדמנות שלכם להתחיל מחדש, בכל המובנים

מעבר דירה
Rate this post

מעבר דירה זו תקופה מאד מרגשת בחיים שלכם. אתם אורזים את הדירה הקודמת שלכם, מקפלים אותה, מקפלים את כל הזיכרונות, אורזים אותם (יפה, בזהירות ובעדינות, כמובן), ומתמקמים לכם בדרך ליצירת הבית החדש שלכם.

למען האמת, מעבר דירה הוא הזדמנות. הזדמנות לעשות שינויים פיזיים וגם מנטליים. השינוי הזה יכול לעשות לכם רק טוב, לשנות אתכם ולהעצים אתכם. בעצם, למה לא לעוף על השינוי הזה?

כלום לא יהיה כמו שהיה. טוב, כמעט

רגע לפני שתעברו לבית החדש שלכם, סביר להניח שאתם כבר מבינים – גם אם הספות, המיטות והשולחנות עוברים איתכם, הכל ייראה אחר. החלל ייראה אחרת שכן הוא בנוי אחרת, התאורה אחרת, הקומפוזיציה אחרת, ואם חלק מהריהוט נשאר מאחור ואתם קונים ריהוט חדש, אז על אחת כמה וכמה. מדובר בהתחלה חדשה לכל דבר ועניין, וצריך לעשות את זה כמו שצריך.

ברגעים אלה ממש, בעודכם נערכים למעבר הדירה, הבית החדש שלכם קורם עור וגידים. הוא מתהווה ממש לנגד עיניכם, והחזון הופך לו אט אט למציאות קיימת.

ועדיין, יש כאלה שמבינים שהם לא יכולים לבד. מנין להם שהם יצליחו להגשים את הוויז'ן? האם יש להם את הכלים המקצועיים? האם יש להם את הראייה המרחבית? האם הם יודעים לבחור את הפריטים הנכונים שייצרו את האווירה שהם רוצים? יותר מזה – האם הם בכלל יודעים מה הם רוצים? אחרי הכל, לפעמים תוך כדי מעבר נרכש לו עוד פריט, מותקן לו עוד פריט, אבל אין איזושהי תכנית מגובשת. אין הרמוניה. לפעמים אין מדובר רק בהרגשה אלא במציאות. מסיבה זו, יש צורך במעצבת פנים מקצועית בעלת נסיון.

אשת המקצוע שתהפוך את הבית שלכם לבית, במלוא מובן המילה

מעצבת פנים היא אשת מקצוע שיודעת לנווט, בדיוק בנקודה הרגישה בה הבית החדש שלכם מתהווה לו. היא זו שיודעת לעזור לכם לגבש מתווה, לגבש תכנית על, להסתכל על דברים ממעוף הציפור, לפני שעוברים למישור הפרקטי עם "איך נעביר את המיטה?" ו"צריך ארון אמבטיה חדש".

אם יש סגנון מסוים שאליו אתם מכוונים, היא תשמח לעזור. מעבר לרשימת הקניות המתהווה לה לאיטה, תופתעו לגלות שהריהוט הישן שלכם פתאום מקבל טוויסט חדש לחלוטין. אשת מקצוע שכזאת לגמרי תעזור לכם לפקוח את העיניים ולהסתכל על הבית שלכם מזווית שונה, מפתיעה, כזאת שלא עברתם עדיין.

קל להיסחף אחרי ההתלהבות של הובלות, מעבר ממקום למקום, קניות וסידורים, אבל אתם זקוקים למישהי שתעצור לרגע, תכוון אתכם ותעזור לכם לבחור נכון.

מכאן והלאה – יש לכם תכנית אב. אתם יכולים פשוט לעוף, ולדעת שהכל יסתדר בצורה הרמונית ויפה במרחב. אתם יכולים להיות בטוחים שבשורה התחתונה, הבית שלכם יהיה הכי יפרה שרק יכול להיות.

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן