לארוז לבד או עם חברת אריזה?

אריזה
5/5 - (1 vote)

ישנם מיליון ואחד דברים שעלינו לעשות ולתכנן כאשר אנחנו עוברים דירה, כאשר אחד הדברים החשובים ביותר הוא כמובן אריזת והעברת החפצים שלנו. מדובר בכל (או במרבית) הרכוש שיש לנו, בכל החיים שלנו בעצם. העברת הציוד האישי שלנו היא פעולה שאנחנו חייבים לתכנן ולבצע בצורה מסודרת וחכמה עד כמה שניתן, בראש ובראשונה על מנת להימנע מנזק, וגם כמובן על מנת לבצע זאת בזמן סביר יחסית ובאופן משתלם.

בגדול, קיימות שתי אפשרויות עיקריות לאריזת והכנת הציוד שלנו להעברה – לארוז בעצמנו או לשלם לחברת אריזה מקצועית על מנת שתעשה זאת עבורנו. מהם היתרונות והחסרונות העיקריים הטמונים בכל אחת מהאפשרויות הללו ומה מתאים יותר עבורנו?

אורזים לבד

היתרון הברור והמתבקש ביותר באפשרות הראשונה, זו בה אנו אורזים הכל בעצמנו, היא כמובן כי אף אחד לא ייגע ברכוש שלנו מלבדנו (ואולי החברים ובני המשפחה שיסייעו לנו), ועבור אנשים רבים מדובר ביתרון משמעותי ביותר. מרבית האנשים לא אוהבים את המחשבה כי אנשים זרים נוגעים ברכוש שלהם, ובכללו גם בדברים פרטיים ואישיים, ציוד שיכול להיות יקר או בעל ערך סנטימנטאלי גבוה וכד'.

בנוסף, אנו יכולים לתכנן ולארוז את הציוד שלנו בדיוק באופן שנראה לנו המתאים והנכון ביותר, להקפיד כי הדברים החשובים ביותר יהיו מוגנים וארוזים בצורה נכונה וכד'.

מצד שני, קיימים גם כמה חסרונות – חסרון אחד הוא זמן. לוקח לא מעט זמן לארוז בצורה יסודית תכולת בית שלם, במיוחד אם רוצים לעשות זאת כמו שצריך. יש להצטייד בפתרונות אריזה מתאימים ואיכותיים מבעוד מועד ולהקדיש על פי רוב כמה ימים טובים רק לסידור, מיון ואריזה של כל הציוד. לא לכולם יש זמן לזה ולא כולם גם מנוסים באריזת ציוד רב. כך, אתם יכולים למצוא עצמכם מבצעים כמה טעויות קטנות או גדולות אשר יאריכו את הזמן שתיאלצו להקדיש למלאכת אריזה, או במקרה הגרוע יותר – תארזו בצורה לא מספיק טובה ויסודית כך שחלק מהציוד יינזק במהלך המעבר.

מקצועיות מול מחיר – משתמשים בשירותיה של חברת אריזה

במקרה של שימוש בשירותיה של חברת אריזה מקצועית אנחנו הולכים על האופציה המקצועית וה"בטוחה" יותר. כאן נמצא שני חסרונות עיקריים – הראשון הוא כי במקרה זה נשלם מחיר כספי כלשהו על פעולת האריזה, ואילו החסרון השני הוא כי כפי שציינו לעיל, אנשים רבים אינם אוהבים את הרעיון כי אנשים זרים ימיינו וייגעו ברכוש הפרטי שלהם. לא לכולם אכפת, אך למי שכן זו יכול להיות בעיה.

היתרונות, לעומת זאת, ברורים – קודם כל – מקצועיות. חברת אריזה מצוידת בפתרונות אריזה איכותיים ומקצועיים – אריזות קרטון למעבר דירה בכל הגדלים והצורות ולכל הצרכים השונים, חומרים מגנים שונים אשר ימנעו נזק בעת ההעברה וכד'. גם מלאכת האריזה עצמה תיעשה כמובן באופן מקצועי ויעיל – מדוב ר באנשי מקצוע אשר עושים זאת על בסיס יום יומי ויודעים בדיוק כיצד לחלק את הדברים ולארוז כל פריט בצורה נכונה. במרבית המקרים תקבלו גם אחריות על ההעברה, כך שבמקרה של נזק לפריט כזה או אחר, תפוצו פיצוי כספי הולם.

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן