כל מה שצריך לדעת על הובלות חדרי שינה

הובלת חדרי שינה
5/5 - (2 votes)

מעבר דירה הוא אף פעם לא תהליך פשוט. בחירת חברת ההובלה, האריזה, פירוק הרהיטים והכנת הבית לקראת העמסה והובלה. כאשר מדובר בהובלות של חדר שינה, המרכיבים הרבים שנכנסים אל תוך החדר הזה – אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית, מחייבים אותנו לבדוק היטב מה צריך לעשות מראש, איזו חברת הובלות לבחור ואיך לנהוג בכל הפריטים הקיימים בחדר – מחלקי הארון, דרך המיטה ועד המראה ומנורות הלילה.

הובלת חדר שינה
הובלת חדר שינה

בחירת חברת ההובלה – מי כן ומי לא?

 

לכולנו יש סיפורי זוועה על חברות הובלה ולכן כשמדובר בהובלה של חדר גדול כמו חדר שינה כדאי לשים תמרורי אזהרה בכל מקום ולהשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הובלה אמינה. שלושה קווים מנחים: מחיר הוגן, הקפדה על זמנים, אחריות מלאה על תהליך ההעמסה וההובלה ליעד החדש.
מחיר הוגן – הזמינו את המוביל לפני יום ההובלה לראות את הפריטים ולתמחר את ההובלה לפי מה שהוא רואה. הצעת מחיר "על עיוור" יכולה להיות יקרה יותר וגם לגרור ויכוחים ובעיות ביום ההובלה. כשמדובר בחדרי שינה שיש בהם לא מעט פריטים בדרך כלל, בקשו מהמוביל להגיע ולתת הערכת מחיר במקום.
הקפדה על זמנים – יום מעבר הדירה הוא יום מלחיץ באופן כללי אך גם אם לא מדובר במעבר דירה אלא הובלה של חדר שינה חדש אל הבית, מדובר בתהליך מלחיץ, ארוך ומייגע. בחרו בחברת הובלה שנותנת התחייבות לזמנים. זמן ראלי פירושו לקחת טווח זמן שכולל גם התמודדות עם פקקים, בעיות בדרך, חניה ושאר עיכובים.
אחריות מלאה – כל חברת הובלה דואגת לבטח את התהליך ואת התכולה בכל מבצע הובלה, אבל חשוב לקבל בעל פה ואפילו בכתב אחריות מלאה על שלמות הפריטים בכל תהליך ההובלה. תשאלו כל מוביל איך הוא מעביר את הפריטים, כיצד הם מאוחסנים במשאית, איך מומלץ לארוז את הפריטים ועוד. רוב המובילים יוכלו לספק לכם אמצעי אריזה כדי להכין את חדר השינה להובלה לפני המועד.

 

טיפים להכנת חדר השינה להובלה

 

1) אם אתם מובילים את חדר השינה מדירה אחת לדירה הבאה שלכם הפירוק והאריזה שלו חשובים מאד כדי להבטיח שתיהנו מחדר השינה גם בבית החדש.
2) מומלץ להיעזר בחברת ההובלות כדי לקבל ייעוץ כיצד לארוז את כל הפריטים.
הקפידו לפרק את הריהוט שדורש פירוק כדי למנוע חבלות ובעיות לאורך תהליך ההובלה.
3) שמרו את הברגים והחלקים הקטנים בשקיות קטנות והדביקו אותן לאחד החלקים של המיטה, הארון או השידה באמצעות נייר דבק עבה ועמיד. כך לא תצטרכו לחפש אותם בארגזים ובמקומות אחרים כשתרצו להרכיב את חדר השינה.
4) חפצים קטנים ארזו בארגז, כשהם עטופים היטב (בעיקר אם מדובר במנורות הלילה, מראות ותמונות). רשמו על כל ארגז מה יש בתוכו.
5)אם אתם מפרקים ומובילים מראה גדולה, עטפו אותה היטב בניילון מפוצפץ ואף בשמיכה עבה. כך תימנעו שבירה וסדקים.
6) את המזרן מומלץ לעטוף היטב בניילון עבה ואף בסדינים ושמיכות כדי להבטיח שלא ייקרע או ייהרס במהלך התהליך. כך את כל הטקסטיל שנמצא בחדר ואינו ניתן לאריזה בארגזים או תיקים.
7) הכינו רשימה של כל הפריטים שנכללים בהובלה, כדי שתוכלו לעקוב אחרי מה שקורה ולוודא שהכול הגיע למקומו בשלום.

הובלה לאחר רכישת חדר שינה

 

לרוב תהליך ההובלה לאחר רכישת חדר השינה נכלל בשירות של החברה שממנה קניתם את המיטה ושאר הרהיטים. גם במקרה הזה מומלץ לוודא שיש אחריות מלאה על הפריטים לאורך כל תהליך ההובלה ושההובלה מתבצעת על ידי מוביל איכותי ומקצועי.

המאמר נכתב באדיבות דיפ סליפ מזרונים

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן