הובלת דירה זה לא משחק ילדים

בעיות הובלת דירה
Rate this post

סוף כל סוף מצאתם דירה נהדרת לעבור אליה, וכעת חתמתם על חוזה, ויום המעבר הולך ומתקרב. יש לזכור כי הובלת דירה, היא לא עניין שי שלהקל בו ראש. בין אם מדובר על דירת שני חדרים או חמישה חדרים – יש לכם פריטים רבים שיש להעביר למקום המיועד, ואז עולה השאלה איך לבצע את המעבר באופן היעיל ביותר.

באופן עקרוני, פניה לחברת הובלות, אשר מתמחה בעבודות של הובלת דירה, בהחלט תסייע לכם באופן משמעותי. יש לזכור שמדובר על אנשים שמנוסים מאד בהובלות של ריהוט ואף של פריטים יקרים במיוחד (כגון פסלים, תמונות, פסנתרים, ועוד), ולכן ההובלה עם החברה תהיה הרבה יותר מהירה ובטוחה. יש בכל זאת כמה פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם, לפני שמזדרזים לבחור בחברת ההובלות, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שכל התהליך של הובלת דירה יעבור בצורה חלקה ומהירה ככל האפשר.

אז על מה נשים את הדגש?

קודם כל עולה השאלה מי צריך להיות מעור בביום המעבר עצמו. כמובן שאתם צריכים להיות שם, ואם יש לכם בני זוג – רצוי שגם הם יהיו ויתמכו בתהליך כולו. מה עושים במידה ויש ילדים? לרוב הילדים לא באמת יכולים לעזור והם רק יפריעו ביום המעבר. לכן, הישארו אתם עם החברה שתבצע הובלת דירה (רצוי שאחד יהיה עם המובילים בדירה המפונה, והשני כבר יהיה בדירת היעד וימתין למובילים שיגיעו), בעוד שלילדים פשוט כדאי למצוא סידור מתאים – אצל הסבא והסבתא, אצל חברים, וכיו"ב. בני נוער יכולים להישאר אתכם ולעזור כמובן, אם צריך.

שימו לב שכשיוצרים קשר עם חברת ההובלות, יש לפרט בפניה את כל תכולת הדירה שלכם. מדוע? בכדי שתקבלו הצעת מחיר אמינה עבור השירות של הובלת דירה כמובן. יש חברות שיציעו מלכתחילה מחיר שיראה זול בצורה מפתיעה, אבל ברגע שהגיע יום המעבר (מבלי שהם ערכו סיקרה בדירה!) הם לפתע יטענו שיש הרבה פריטים, שאתם בקומה גבוהה, שהדרך ארוכה וכיו"ב – ויבקשו תוספת של מאות או אלפי שקלים. לעומת זאת, סקירה מקדימה של חברת ההובלה תאפשר לכם לדעת מראש מהי הצעת המחיר המלאה, מבלי שיהיו הפתעות בדרך.

איך מבטיחים מעבר מהיר?

רצוי שביום שבו מבצעים הובלת דירה, אתם תתחילו את היום כמה שיותר מוקדם. אפשר לקבוע עם חברת ההובלות שהמובילים יגיעו כבר בשעה 6 וחצי בבוקר, בכדי שבשעות הצהריים ההובלה כבר תסתיים (המובילים בעצמם אף מעדיפים לא לעבוד בשעות החמות ביותר ביום). מעבר לכך, כדאי לשים לב לנקודות תורפה כמו אזור ליד הדירה המפונה/דירת היעד שאי אפשר לעצור בו, האם באחת הדירות אין מעלית, וכיו"ב – בכדי שהמובילים יוכלו להיערך לכך בהתאם ולספק את המענה המתאים, כך שההובלה תסתיים כמה שיותר מהר וללא תקלות.

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן