הובלות על ידי שליחים

הובלת שליחים
5/5 - (1 vote)

חברות, עסקים ולעתים גם אנשים פרטיים שצריכים להוציא משלוח כלשהו, אינם תמיד רוצים או יכולים לבצע את ההעברה בעצמם. במקרה כזה, ניתן למצוא פתרון מיטבי באמצעות חברה המספקת שירותים של הובלות על ידי שליחים.

בשורות הבאות נראה מהן הדרכים המקובלות לביצוע הובלות איכותיות, על איזה בסיס ניתן להתקשר עם חברת שליחויות, מה בדיוק אפשר להעביר ואיך מוצאים את החברה המתאימה ביותר.

שליחים רכובים

מרבית חברות השליחויות פועלות מתוך רצון להשיג שתי מטרות כלליות, מעבר לשביעות רצונו של הלקוח. המטרה הראשונה היא לקיים מערך של שילוח מהיר יעיל ואפקטיביוהמטרה השנייה היא לאפשר הפצה בקנה מידה גדול, לכל סוגי הלקוחות.

על מנת להשיג את שתי המטרות הללו גם יחד, ולספק ללקוח את מבוקשו, חברת שליחויות מקצועית תעסיק אנשי שליחויות שיהיו:

 • אמינים ואחראיים.
 • בעלי מיומנות נהיגה גבוהה.
 • בעלי תודעת שירות מפותחת.
 • בעלי יכולת עמידה בזמנים.

על מנת לקיים מערך של שילוח והפצה אפקטיבי ויעיל, מלבד עובדים איכותיים יש צורך גם בצי של כלי תחבורה מתאימים. בין אמצעי התחבורה הנפוצים ניתן למצוא:

 • כלי רכב דו גלגליים לשילוח מהיר וקל משקל.
 • רכבים מסחריים קלים לשילוח בינוני.
 • רכבים מסחריים גדולים לשילוח חבילות ומשלוחים גדולים במיוחד.

לקוחות קבועים או מזדמנים

רבים סבורים שעל מנת לקבל שירות איכותי של הובלות על ידי שליחים, בין אם באמצעות קטנוע ובין אם באמצעות רכב מסחרי, יש צורך לרכוש מנוי לטווח ארוך. למעשה, למרות שיש יתרונות בהתקשרות קבועה עם חברת שילוח רצינית, הדבר לא בהכרח מחויב המציאות.

חברות מובילות כבר הבינו שחלק מהלקוחות, בייחוד עסקים זעירים או אנשים פרטיים, רוצים הובלה אמינה ואיכותית אך על בסיס מזדמן. לכן, ישנן חברות שמציעות תמחור להובלות בהיקף גבוה וגם תמחור ללקוחות מזדמנים.

רק שילוח איכותי

כדי לבחור חברת שליחויות מקצועית ואיכותית באמת, חשוב לבדוק כמה דברים לפני שמזמינים את השירות. בין היתר יש להקפיד על כך:

 • שמדובר על גוף שיכול לספק שירות לכל סוגי המשלוחים – מכתבים, חבילות, דברי דואר שונים, ציוד משרדי, חוזים, אמצעי תשלום וכן הלאה.
 • שמדובר על חברה שמקפידה על העסקת כוח אדם איכותי, יעיל, אמין ומנוסה.
 • שמדובר על ארגון עם וותק וניסיון – רק חברה שעוסקת בשליחויות לאורך זמן תוכל לעשות את העבודה לשביעות הרצון המלאה של לקוחותיה.
 • שמוצע שירות גמיש, ולכל חלקי הארץ – כאשר הזמן יקר ולעיתים יש לשלוח דבר חשוב, ללא דיחוי, כדאי לוודא מראש שמתקשים עם חברה שפועלת בצורה גמישה, ובאזור הגאוגרפי הרצוי.

להזמנת שליחויות ברחבי הארץ פנו לחברת מאך 1 שליחויות באתר : http://www.mach1.co.il/

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן