האם כדאי להחליף מזרון בעת מעבר דירה?

מזרן
5/5 - (1 vote)

שיפור דיור ושיפור שינה

מכירים את האמירה "אם כבר אז כבר"? זה בדיוק התרחיש הבולט ביותר בעת מעבר הדירה. האמירה הזאת היא אמירה מסוכנת יחסית מאחר שמבלי לשים לב תמצאו את עצמכם מרהטים את כל הבית בשלמותו ומשקיעים תקציבים גבוהים הרבה מעבר למה תכננתם.האם כדאי להחליף מזרון בעת מעבר דירה?

החלפת מזרון בעת מעבר דירה, הוא פרט שהגיוני מאוד לחשוב עליו במיוחד אחרי ששירת אותנו שנים רבות, בייחוד עם עברו 10 שנים או יותר, החלפת מזרון בעת המעבר עשויה אפילו לחסוך ולהקל עליכם, הן מבחינת הובלות דירה והן מבחינת הצורך לחפש מזרון ASAP , כאשר המזרון יתבלה לחלוטין.

עלות הובלת מזרון לדירה החדשה – מול רכישת מזרון חדש

הובלת מזרון אל הדירה החדשה, הן מבחינת המיקום והן מבחינת העברת החפצים, תתקזז עם רכישת המזרון והובלתו, ולכן, לא תשפיע באופן מיוחד על העלויות. יחד עם זאת, תלוי מהו גודל המשאית וכמות הנגלות הנדרשות בכדי להעביר את הדירה, בדרך כלל המובילים ידרשו תשלום, בהתאם לכמות הנגלות הנדרשות זמן העבודה הכולל של המובילים והחריגות השונות. כך שבשאלת השפעת הובלת המזרון על עלויות ההובלה, לא מדובר בשינוי דרמטי מידי. יתרה מכך, אם המזרון בן שנים ספורות ועדיין משרת אתכם נאמנה, רצוי לשמר אותו לעוד כמה שנים ולוותר על הרכישה היקרה, שכמובן תדרוש גם היא שירות ההובלה.

אם כבר אז כבר – ישנים על בטוח ובנוח

כפי שציינו מעלה, אם המזרון כבר בלוי ואינו בטיחותי מבחינת מבנה הקפיצים שלו וכמו שאומרים עשה את שלו, הובלה בלתי זהירה עלולה לפגוע בו אפילו יותר. במקרה  כזה רצוי ואף חובה להחליף את המזרון ולהשתמש במובילים כדי לפנות אותו. מאחר שגם כך שכרתם אותם כדי לפנות את הדירה, אשר כחלק מפינוי הדירה מתפקידם להוציא ולהעמיס את הריהוט על המשאית.

בעת הובלת מזרון ישן , ישנו סיכון במיוחד למזרון הקפיצים גם כאשר המזרון עטוף הרמטית. אם החשיבה על החלפת המזרון היא גם כך על הקנה, ההמלצה היא להעדיף לקנות מזרון חדש ולחסוך כסף. מאחר שהורדת המזרון הישן, תעלה סכום כסף נוסף בשימוש בשירות המוביל של המזרון החדש, ואילו מובילי הדירה, יסגרו אתכם על מחיר כללי בעת השערוך הכללי של הריהוט בבית.

לא לשכוח…. לקנות מזנון, צילון ומזרון….

 

בבואכם לחדש את הריהוט הביתי במעמד מעבר לדירה חדשה, חשוב מאוד לעשות רשימה מסודרת של כל הפריטים הגדולים והקטנים, לפני שאתם יוצאים ל"שופינג קטן". אחרת, בקלות תוכלו למצוא את עצמכם ממלאים את עגלת הקניות לאור הפיתויים הרבים, במיוחד בעת מעבר לדירה חדשה (או דירה חדשה לכם), הכנת רשימה כזאת תעזור לכם לשלוט על הרכישות ולהימנע מחריגה תקציבית, אשר בסופו של דבר עלולה להשאיר אתכם עם דירה מלאה וכיסים ריקים.


אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן