איך לתכנן מעבר דירה מוצלח

מעבר דירה
3/5 - (2 votes)

לעבור דירה זה אוירה חדשה בשבילנו, אבל החלק הפחות נעים של המעבר דירה הוא לעשות אותו. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לנהל את המעבר בצורה טובה יותר.

כל מה שאתה צריך לדעת על השינויים

סיבות למעבר כי נגמר החוזה שכירות, כי קניתם בית, כי בא לכם, או לא משנה מה, לעבור דירה זה משהו בלתי נשמע בתור בני אדם בחיים שלנו.. הם יכולים להיות הפרעה רצינית באמצע החיים או משהו נעים ומסודר , תלוי איך אתה מתכנן את המשימה. בנוסף ניתן לבקש שירות של מחסנים להשכרה וכך לאחסן למעשה את כל הציוד הנדרש.

ההכנות הן הכרחיות עבור מעבר מסודר. תתחיל בהקדם האפשרי לאסוף ולבקש קופסאות וכלי קיבול. ניתן להזמין אותם בשוק, בשכונה שלך או חנויות מתמחות, תשמרו אותם מקופלות כדי לשמור על סדר לפני השימוש. גם תדאגו לשני גלילים של סרט דביק ( סרט עבה ) וטוש עבה, כדי לסמן את כל מה שיש בכל קופסה.

אתה גם צריך נייר לעטוף דברים שברירים, כגון אלה המכילים בועות, או אתם יכולים לעשות ציפוי האלמנטים עם עיתון. בכל מקרה , לזכור לאגור כמות מספיק גדולה לפני. וככה יום המעבר יהיה יותר קליל ולא תרגיש כמו סערה באמצע החורף.

צעדים לפני המעבר

האריזה מתחילה לאט. אם תכננת לעבור בסוף החודש , תתחיל 20 ימים לפני לארוז דברים כמו בגדים מחוץ לעונה ודברים שאין בהם צורך מיידי. תמלא את כל הקופסאות, תסדר אותם על פי התוכן שלהם וככה תצליח לשמור על הסדר, כשקופסה מוכנה ומלאה תעביר לחדר של שימוש מועט, במרפסת או במחסן.

נצל את הזמן גם לשים בפנים את התמונות וקישוטים שהם בגודל קטן אבל יוצרות המון בעיות.
יחד עם צלחות וכלי זכוכית, אלמנטים אלה יש להם את הסיכוי הטוב ביותר כדי להישבר, אז אתה צריך לוודא לעטוף אותם בקפידה. תתקדם לאט עם האריזה ודברים אחרונים שצריך ליום יום תשאיר לסוף ותיקח באוטו ביום האחרון.

תדאג לקבוע טוב את הלוחות זמנים שלך, עם השרות של חברת הובלות עם העבודה שלך כדי שתקבל את החופש והזמן הדרוש והמעבר בנחת. תדאג לסמן כל קופסה בצורה נכונה לחלק אותם לפי חדרים ואוזרים בבית, ככה בפריקה תדע לאן לשייך הכל ולא תתחיל להזיז קרטונים מפה לשם, ארבע או חמש פעמים. תשאד שהדירה החדשה תהיה ריקה מדברים אם אפשר בכלל או לא מרהיטים, יכולים לתפוס לך הרבה מקום ולא יהיה לך נוח לבצע את המעבר.

אולי יעניין אותך גם:

אריזה

הובלה ואריזה

עוברים דירה? מעבר דירה יכול להיות סיפור ארוך, אבל לא בהכרח. מעבר דירה נחשב למרגש למדי כי אחרי הכל לא בכל יום אורזים את כל

מנוף הרמה

הובלות מנוף

לפעמים בעת מעבר דירה יש ציוד שלא ניתן להעביר באמצעים המקובלים, אלא יש צורך להעביר באמצעות מנוף. חברתנו מציעה לכם שירות הובלות עם מנוף המיועד

מעבר דירה

הובלות דירה

עוברים דירה בקרוב? שירותי הובלות דירה נחשבים לאחד השירותים החשובים ביותר שחברת הובלות מספקת עבור ציבור לקוחות. כולנו מכירים את הלחץ לפני מעבר דירה- מה

דילוג לתוכן